Australian Junior Championships 2019
ENTRIES Under 12 Lightning
Click on the tabs below for the other divisions.
Year of
Family Name Given Name State Birth
Anup Kumar Vihaan NSW 2010
Arthur James VIC 2009
Atia Raphael QLD 2007
Badham Angus NSW 2009
Berberian Maxim NSW 2008
Cai Ethan (b.2009-07) NSW 2009
Carty Davin NSW 2012
Caruso Connor SA 2012
Chai Isaac VIC 2009
Chan Oliver NSW 2010
Chang Emma VIC 2008
Chang Sophie VIC 2007
Chavdarov Liam NSW 2007
Chen Austin QLD 2008
Chen Olivia NSW 2010
Chen Victoria NSW 2010
Cooper Anastasia QLD 2008
Cooper Joshua QLD 2010
Cordover Oliver VIC 2007
Dang Ryan VIC 2007
Dang Ryley VIC 2009
Das Gabriel VIC 2009
Das Valentina VIC 2008
Ding Ethan NSW 2011
Donaldson Tom NSW 2007
Dullaway Adam QLD 2012
Dullaway Erin QLD 2008
Dullaway Michael QLD 2010
Faizal Shaheel NSW 2008
Fan Chloe VIC 2007
Gao Arthur VIC 2012
Gao Daniel Danning VIC 2007
Gao James Lequan VIC 2009
Gao Oscar WA 2009
Goodison Justin VIC 2008
Goodison Leonard VIC 2007
Hao Collin NSW 2009
Huang Cyrus NSW 2011
Huey Chelsea NSW 2009
Huey Toby NSW 2007
Jiang Benjamin NSW 2009
Kong Dexuan ACT 2007
Lam Colin QLD 2009
Li Annabel NSW 2010
Li Joshua NSW 2008
Li Nathan NSW 2012
Ly-Liu Isaac QLD 2008
Madugula Joshua NSW 2010
Mendis Chamathsara NSW 2007
Mendis Kaveesh NSW 2008
Mendis Lakindu NSW 2010
Morrison Jennifer VIC 2007
Ng Reyen VIC 2007
Nguyen John (Dinh Tuong) NSW 2007
Ni Lucas NSW 2011
O'Carroll Om VIC 2007
Odenthal Ewan NSW 2007
Ooi Jayden QLD 2010
Ord Lucy NSW 2009
Pan Katherine NSW 2008
Pearl Oliver VIC 2009
Peramunetilleke Savin NSW 2010
Peramunetilleke Seth NSW 2007
Pinto James NSW 2008
Rose Joshua QLD 2008
Rose Noah QLD 2011
Rupasinghe Chanya NSW 2011
Rupasinghe Sayum NSW 2008
Sansusi-Goh Gavyn VIC 2007
Seifert Aidan NSW 2007
Smirnov Timofey NSW 2011
Smith Tristan QLD 2008
Steinthal Joshua NSW 2011
Tan Kevin QLD 2010
Tsui Ralph NSW 2007
Wang Caleb Zhile NSW 2013
Wang Cunmeng VIC 2009
Wang Daniel Zhiyi NSW 2011
Wang Felix NSW 2011
Wang Jiayuan VIC 2008
Wang Kevin NSW 2008
Wang Michael NSW 2008
Wang Sarah NSW 2009
Wei Sebastian NSW 2007
Williams Elizabeth QLD 2012
Xing Zerui QLD 2010
Xu Chengyun VIC 2007
Xu Leo NSW 2010
Yan Jason NSW 2007
Yang Melody QLD 2007
Yang Minchen ACT 2010
Yevdokimov Theo QLD 2008
Yuan Ryan Xu NSW 2008
Zeng Alisa NSW 2011
Zeng Jimmy NSW 2009
Zhao Tiger Chengxin VIC 2011